Föremål som liknar tusch signerad
6050 INDIAN INK DRA..
Sold: SEK 450
Sold den 13 maj 2024
7293 INDIAN INK DRA..
Sold: SEK 100
Sold den 25 mars 2024
7229 Akvarell / tusch
Sold: SEK 500
Sold den 25 mars 2024
5082 INDIAN INK DRA..
Sold: SEK 700
Sold den 11 mars 2024
3015 INDIAN INK DRA..
Sold: SEK 700
Sold den 11 december 2023
6010 INDIAN INK DRA..
Sold: SEK 150
Sold den 27 november 2023
3572 INDIAN INK DRA..
Sold: SEK 500
Sold den 6 november 2023
3570 INDIAN INK DRA..
Sold: SEK 1000
Sold den 6 november 2023
9576 INDIAN INK DRA..
Sold: SEK 250
Sold den 18 september 2023